Dodany: 2010-07-05 11:09:34

Najlepsze mini gry.Mając na myśli gry komputerowe często wielu z nas zadaje sobie pytanie czym tak naprawdę są mini gry i czy są one dobrym sposobem na wypełnienie czasu wolnego od nauki czy pracy.

 

Odpowiedz oczywiście będzie brzmiała tak, mini gry nadają się do tego celu idealnie, podobnie jak gry online, które oferują serwisy z grami przez internet. Różnica polega tutaj tylko i wyłącznie na liczbie poziomów. W przypadku gier online spotykamy się w większości przypadków z pełną wersją gier, mimo, że na pierwszy rzut oka może wydawać się, że są to gry demo. Natomiast mini gry są to gry które zawierają jedynie pierwsze kilka poziomów, których pokonanie powoduje zakończenie rozgrywki.

 

Z tego też względu nadają się one znacznie lepiej na telefony komórkowe. Sprawdzają się doskonale tam, gdzie użytkownik komórki nie ma zbyt dużej ilości wolnego czasu na to, aby usiąść przez monitorem komputera. W wielu przypadkach tutaj jest oczywiście możliwość pobrania dodatkowych poziomów min igry. Są one jednak już płatne według cennika danego operatora komórkowego. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Najlepsze mini gry.
Nick: